قاضى برنامه گردشگری استفاده گردشگری

قاضى: برنامه گردشگری استفاده گردشگری برنامه ریزی میراث فرهنگی میراث فرهنگی اخبار اجتماعی

بازی در تاریخ دیگری بدون حضور ملی‌پوشان برگزار می‌شود ، سوپر جام لغو شد

دیدار سوپرجام لیگ برتر میان دو تیم پرسپولیس و استقلال که قرار بود در تاریخ ۲۹ تیر برگزار شود، لغو شد. سوپر جام لغو شد/ بازی در تاریخ دیگری بدون حضور..

ادامه مطلب

واکنش فدراسیون فوتبال به خداحافظی آزمون و درگیری کی‌روش با برانکو

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه تمام مربیان باشگاهی در اختیار تیم ملی هستند، گفت: قبول ندارم خداحافظی سردار آزمون به خاطر کم آوردن این با..

ادامه مطلب

افتخاری عوض نمی شود و با قدرت به کارش در مدیریت استقلال ادامه می دهد / مازیار ناظمی

به گزارش سرپوش، سخنگوى وزارت ورزش در صفحه اينستاگرامش نوشت: هوادارن محترم کلوب استقلال، برادر محترم و پر تلاش مان آقای افتخاری مدیر عامل استقلال با قدرت کارشان ..

ادامه مطلب

بعد از گرفتن پنالتی رونالدو هیچ چیز نفهمیدم / علیرضا بیرانوند

دروازه بان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: بعد از گرفتن پنالتی رونالدو در بازی با پرتغال هیچ چیز نفهمیدم.  علیرضا بیرانوند: بعد ا..

ادامه مطلب

تیزهوشی کاپیتان مسعود و جستن از دام دلواپسان!

به گزارش خبرآنلاین؛ سئوال خبرنگار پرتغالی می توانست جنجالی تازه جهت مسعود شجاعی ایجاد کند ولی کاپیتان تیم ملی خیلی زیرکانه از تله جست. او که مدافع حق ورود خا..

ادامه مطلب

چه بازیکنانی در لیست ورود و خروج استقلال هستند؟

تیم استقلال فعالیتش را در نقل‌وانتقالات شروع کرده و سراغ گزینه‌های مدنظر خود رفته است. چه بازیکنانی در لیست ورود و خروج استقلال هستند؟ ..

ادامه مطلب

انتظار داشتم از تیمم بازیکن در تیم ملی حضور داشته باشد / جلالی

جلالی در خصوص جدایی مهدی شیری از پیکان خاطرنشان کرد: او با خود من هم در این خصوص صحبت کرد جهت وی آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم در هر تیمی که حضور دارد..

ادامه مطلب

درباره آینده‌ فوتبالی‌ام هنوز تصمیمی نگرفته‌ام/ در روسیه ظرفیت فوتبال کشور عزیز

بازیکن تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و آقای گل لیگ هلند گفت: به روسیه می‌رویم تا ظرفیت فوتبال کشور عزیزمان ایران و فرهنگ کشورمان را به دنیا نشان دهی..

ادامه مطلب

آدم‌های چسبیده به استقلال دنبال سهم‌خواهی هستند / قلعه نویی

سرمربی تیم ذوب آهن با بیان اینکه «قصد و غرضی» در انتشار لیست تیم ملی در این وقت بوده هست، از وزیر ورزش گلایه کرد و گفت: جلوی آدم‌های چسبیده که دنبال س..

ادامه مطلب

اینفانتینو گفت محرومیت پرسپولیس را خاص پیگیری می‌کنم / گرشاسبی

سرپرست کلوب پرسپولیس با بیان اینکه مدیر فیفا صحبت‌های وزیر ورزش راجع به محرومیت پرسپولیس را پذیرفته و قول پیگیری خاص داده هست، گفت: برانکو اعلام کرد اجازه دهید ..

ادامه مطلب