قاضى برنامه گردشگری استفاده گردشگری

قاضى: برنامه گردشگری استفاده گردشگری برنامه ریزی میراث فرهنگی میراث فرهنگی اخبار اجتماعی

داستان پرفراز و نشیب خانواده «نقی معمولی» در پایتخت ۵

به گزارش گروه تحریریه سایت، شبکه یک سیما امسال در ادامه داستان پرفراز و نشیب خانواده «نقی معمولی»، با اتفاقاتی تازه در نوروز ۹۷ مهمان منزل ها می شوند. ..

ادامه مطلب

هنگامی که پلنگ‌ها در اینستاگرام تبلیغ موسیقی می‌کنند

اگر اهل چرخیدن در صفحات متفاوت اینستاگرام باشید، حتما با پست هایی که در آن یک قطعه موزیک معرفی یا دابسمش می شود، روبه رو شده است اید. در روزگاری که ..

ادامه مطلب

بازیگر زنی که فکر می‌کرد پیش از ۳۰ سالگی می‌میرد

جین فوندا ستاره سینمای هالیوود که هفته گذشته پا به ۸۰ سالگی گذاشت، فکر می‌کرد که ۳۰ سال زیاد عمر نخواهد کرد.  بازیگر زنی که فکر می کرد..

ادامه مطلب

حضور مجید سعیدی در فصل سوم شهرزاد

بازیگر سریال تلویزیونی “نفس” گفت: فاز سوم سریال شهرزاد بسیار بهتر و پربارتر از فاز دوم هست. مردم نسبت به فاز دوم کمی گله مند بودند ولی منتظر..

ادامه مطلب

سوءاستفاده از قدرت چیز جدیدی نیست / مریل استریپ

«مریل استریپ» منشتر شدن بیانیه‌ای به انتقاد شدید از «هاروی واینستین»، تهیه‌کننده معروف آمریکایی و متهم به آزار و اذیت جنسی پرداخت.  مر..

ادامه مطلب

اجرای یک نمایش بعد از ۴۸ سال

نمایش «نظارت عالیه» بعد از ۴۸ سال این‌بار در منزل نمایش «دا» از ۹ تا ۲۴ مرداد به روی صحنه می‌رود. اجرای یک نمایش بعد از ۴۸ سال عبارات مه..

ادامه مطلب

CNN نقد مجری ایرانی را تاب نیاورد

شبکه تلویزیونی CNN همکاری خود را با رضا اصلان، نویسنده و مجری ایرانی – آمریکایی قطع کرد. CNN نقد مجری ایرانی را تاب نیاورد عبارات مه..

ادامه مطلب

اطلاعیه دفتر موسیقی درپی انتشار قطعه «کبیر» بنیامین

دفتر موسیقی وزارت ارشاد در پی انتشار قطعه «کبیر» بنیامین بهادری -خواننده پاپ- اطلاعیه‌ای را منتشر کرد. اطلاعیه دفتر موسیقی درپی انتشار قطعه «کبیر» بنیا..

ادامه مطلب

باران کوثری نقش دلداده جنگجوی آفریدون را اجرا می‌کند

باران کوثری نقش دلداده جنگجوی آفریدون را در انیمیشن «آخرین داستان» به کارگردانی و نویسندگی اشکان رهگذر صداپیشگی می‌کند. باران کوثری نقش دل..

ادامه مطلب

مرگ خواننده آمریکایی روی صحنه

«بروس همپتون»، خواننده آمریکایی سبک راک روی صحنه حین اجرا از حال رفت و چند ساعت بعد درگذشت. . مرگ خواننده آمریکایی روی صحنه عبارات مهم ..

ادامه مطلب