قاضى برنامه گردشگری استفاده گردشگری

قاضى: برنامه گردشگری استفاده گردشگری برنامه ریزی میراث فرهنگی میراث فرهنگی اخبار اجتماعی

فرستادۀ ترامپ در پرونده سوریه کیست؟

تارنمای المانیتور نوشت که دولت دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا احتمالا «جان هانا» را به عنوان فرستاده این کشور راجع به سوریه معرفی خواهد کرد. هانا مشا..

ادامه مطلب

، کره‌جنوبی قادر است جهت مقابله با کره‌شمالی بمب بسازد&quot، &quot

یک منبع نظامی گفت کره‌جنوبی می‌داند در صورت وقوع جنگ مجدد در شبه جزیره کره چگونه باید قدرت نظامی کره‌شمالی را خنثی کند. "کره جنوبی قادر است ..

ادامه مطلب

انفجار در هرات ده‌ها کشته و زخمی برجای گذاشت

واحد مرکزی خبر نوشت: شاهدان عینی گفتند قبل از انفجار هفت فرد مسلح وارد مسجد شده است و به سمت مردم تیراندازی کردند. انفجار در هرات ده ها ک..

ادامه مطلب

عکس ، ابراز همبستگی دختر ترامپ با قربانیان حمله لندن

ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا، با نمازگزارانی که در برابر مسجدی در لندن نشانه حمله قرار گرفتند، ابراز همبستگی کرد. ابراز هم..

ادامه مطلب

بحران دوحه با مذاکره حل می‌شود نه با تحریم / اردوغان، ماکرون و امیر قطر

رجب طیب اردوغان، امانوئل ماکرون و امیر قطر در تماس تلفنی یکسان روز جمعه به بررسی بحران کشورهای شورای همکاری خلیج فارس پرداختند. اردوغان، ماکرون و..

ادامه مطلب

تولد کله‌زرد توئیتری!

امروز (چهارشنبه) تولد رئیس‌جمهوری آمریکاست و او ۷۱ ساله می‌شود. رسانه‌ها به روش‌های متفاوت گریزی به این مساله داشتند و در این میان روزنامه ایندیپندنت ۷۱ جم..

ادامه مطلب

تعطیلی دفتر شبکه الجزیره قطر در عربستان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ رویترز به نقل از رسانه های دولتی عربستان اعلام کرد این کشور به دنبال قطع رابطه با قطر، دفتر شبکه تلویزیونی الجزیره قطر را ..

ادامه مطلب

اعلان برائت مفتی عربستان و خاندان آل شیخ از امیر قطر

خاندان آل شیخ عربستان در بیانیه‌ای که ۲۰۰ نفر از جمله مفتی عربستان و مدیر شورا و وزیر امور اسلامی آن را امضا کرده‌اند، این مساله را تکذیب کردند که امیر قط..

ادامه مطلب

آیا شون اسپایسر هم در لیست اخراجی‌های ترامپ است؟

در پی اخراج پر سر و صدای مدیر اف بی‌ آی به وسیله دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا و سخنان دوپهلوی وی راجع به سخنگوی کاخ سفید گمانه زنی‌ها راجع به آیند..

ادامه مطلب