قاضى برنامه گردشگری استفاده گردشگری

قاضى: برنامه گردشگری استفاده گردشگری برنامه ریزی میراث فرهنگی میراث فرهنگی اخبار اجتماعی

وجدانم راحت است , ۵۰ نفر هم می‌مردند خواست خدا بود! ، من عاشق اعدامم

عامل شهادت مأموران نیروی انتظامی در جریان آشوب دراویش در خیابان پاسداران در جلسه امروز محاکمه خود با انکار اعترافات قبلی خود گفت: من عاشق اعدامم و عذاب وجدان ..

ادامه مطلب

وضع استحکام ساختمان‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران چندان مناسب نیست / عارف

رییس فراکسیون امید در یادداشتی به مناسبت سالگرد پلاسکو نوشت:حادثه پلاسکو حقیقتا زنگ خطری بود که باید نسبت به ایمنی ساختمانها بویژه در کلان شهر پایتخت کشو..

ادامه مطلب

خبر رسان تلگرام جهت استمرار فعالیت در کشور عزیزمان ایران تعهد بدهد / نعمتی

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس موافق فیلتر کردن خبر رسان تلگرام نیست، در عین حال گفت که خبر رسان تلگرام جهت برطرف فیلتر در کشور عزیزمان..

ادامه مطلب

مراقب این نهنگ آبی باشید!

به بهانه هشدار وزیر ارتباطات در خصوص بازی اینترنتی «نهنگ آبی»، مهدی عزیزی این کارتون را در شرق منتشر کرده است مراقب این نهنگ آبی باشید! عب..

ادامه مطلب

امروز روز جهانی پیشگیری از خودکشی‌ است ، هنگامی که ساقی‌ها قرص برنج می‌فروشند

روزنامه کشور عزیزمان ایران نوشت: “یک دقیقه وقت بگذارید، یک زندگی را عوض کردن دهید.” این شعار امسال روز جهانی پیشگیری از خودکشی هست. طبق آمارهای شرکت..

ادامه مطلب

ثبت نام مجدد کتب درسی جهت جاماندگان از 15 مردادماه

سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی از ۱۵ مرداد جهت دانش‌آموزان پایه‌های دوم تا ششم ابتدایی و دوره پیش‌دانشگاهی، مجددا فعال می‌شود و این مهلت تا ۳۰ مرداد ادامه خواه ..

ادامه مطلب

فعالیت صنف اغذیه فروشی و رستوران‌ها تا نیم ساعت مانده به سحر ، تسهیلات پلیس پایتخت در ماه رمضان

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به تسهیلات این پلیس در ایام ماه مبارک رمضان از کم کردن ساعات طرح زوج و فرد از 19 به 17، تعطیلی سینماها در لیالی قدر و نیز فعالیت ..

ادامه مطلب

آنان که با حقوق ناچيز نگرفته دفن شدند

روزنامه آفرینش نوشت:آن ها در عمق1800 متري دفن شدند. کساني هم که براي نجات ارزش رفته بودند در عمق 600 متري هم مجروح شدند و هم از پيشروي بازماندند. ..

ادامه مطلب

موافقت با تعطیلات دوروزه

معاون مدیر جمهور از موافقت دولت با اجرای طرح تعطیلات 2 روزه آخر هفته خبر داد و اعلام کرد: اجرای این طرح می تواند جهت رونق گردشگری کشور عزیزمان ایران آ..

ادامه مطلب