قاضى برنامه گردشگری استفاده گردشگری

قاضى: برنامه گردشگری استفاده گردشگری برنامه ریزی میراث فرهنگی میراث فرهنگی اخبار اجتماعی

عادتی که کی‌روش این بار جهت طارمی به‌کار برد

به گزارش خبرآنلاین، حالا دیگر همه در جریان اتفاقاتی که جهت مهدی طارمی افتاده قرار گرفته اند. امروز دیگر همه حتی فراتر از این را می دانند که طارمی به..

ادامه مطلب

۳طلا، ۳ نقره و ۶ برنز ورزشکاران کشور عزیزمان ایران در نهمین روز بازی‌های داخل سالن آسیا

ورزشکاران کشور عزیزمان ایران در نهمین روز از بازی‌های داخل سالن آسیا به ۳ مدال طلا، ۳ نقره و ۶ برنز رسیدند. ۳طلا، ۳ نقره و ۶ برنز ورزشکاران ک..

ادامه مطلب

تصویر + 4 دختر جوان آمریکایی که قربانی اسیدپاشی شدند

چهار گردشگر آمریکایی روز گذشته (یکشنبه) در ایستگاه قطار سنت چارلز در شهر مارسی فرانسه مورد حمله اسید پاشی قرار گرفتند. 4 دختر جوان آمریکایی که ..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران به روح برجام پایبند نیست / وزارت خارجه آمریکا

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا با ادعای اینکه کشور عزیزمان ایران به روح برجام پایبند نیست، گفت: ما همچنان به آژانس بین‌المللی نگاه می‌کنیم تا به بازرسی‌ها..

ادامه مطلب

مراقب این نهنگ آبی باشید!

به بهانه هشدار وزیر ارتباطات در خصوص بازی اینترنتی «نهنگ آبی»، مهدی عزیزی این کارتون را در شرق منتشر کرده است مراقب این نهنگ آبی باشید! عب..

ادامه مطلب

امروز روز جهانی پیشگیری از خودکشی‌ است ، هنگامی که ساقی‌ها قرص برنج می‌فروشند

روزنامه کشور عزیزمان ایران نوشت: “یک دقیقه وقت بگذارید، یک زندگی را عوض کردن دهید.” این شعار امسال روز جهانی پیشگیری از خودکشی هست. طبق آمارهای شرکت..

ادامه مطلب

نه بازی تیم‌ملی را دیدم، نه زن‌های سوری توی ورزشگاه و نه تصویر العمل مردم در توئیتر! / حسین الله‌کرم

حسین الله‌کرم می‌گوید نمی‌تواند راجع به بازی کشور عزیزمان ایران و سوریه حرفی بزند چون اصلا نه بازی را دیده و نه اتفاقات و حرف و حدیث‌هایش را!  ..

ادامه مطلب

کشف پروتئینی که به درمان چاقی کمک می کند

محققان دانمارکی و آمریکایی موفق به کشف پروتئینی موسوم به GDF۱۵ شده است اند که باعث کم کردن اشتیاق به خوردن شده است و به درمان چاقی کمک می کند.  ..

ادامه مطلب