قاضى برنامه گردشگری استفاده گردشگری

قاضى: برنامه گردشگری استفاده گردشگری برنامه ریزی میراث فرهنگی میراث فرهنگی اخبار اجتماعی

کشف ماهی بدون صورت در استرالیا

به گزارش مهر به نقل از تلویزیون ABC، دانشمندان استرالیایی در نخستین عملیات اکتشاف دریای عمیق خود یک ماهی بدون صورت کشف کرده اند! کشف ماهی بدون صور..

ادامه مطلب

اعلان برائت مفتی عربستان و خاندان آل شیخ از امیر قطر

خاندان آل شیخ عربستان در بیانیه‌ای که ۲۰۰ نفر از جمله مفتی عربستان و مدیر شورا و وزیر امور اسلامی آن را امضا کرده‌اند، این مساله را تکذیب کردند که امیر قط..

ادامه مطلب

فعالیت صنف اغذیه فروشی و رستوران‌ها تا نیم ساعت مانده به سحر ، تسهیلات پلیس پایتخت در ماه رمضان

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به تسهیلات این پلیس در ایام ماه مبارک رمضان از کم کردن ساعات طرح زوج و فرد از 19 به 17، تعطیلی سینماها در لیالی قدر و نیز فعالیت ..

ادامه مطلب

نقل و انتقالات پرسپولیس متوقف شد؟!

نقل و انتقالات کلوب پرسپولیس که با قدرت شروع شده است بود احتمالاً تا اطلاع ثانوی متوقف خواهد شد.  نقل و انتقالات پرسپولیس متوقف شد؟! عبا..

ادامه مطلب

آیا شون اسپایسر هم در لیست اخراجی‌های ترامپ است؟

در پی اخراج پر سر و صدای مدیر اف بی‌ آی به وسیله دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا و سخنان دوپهلوی وی راجع به سخنگوی کاخ سفید گمانه زنی‌ها راجع به آیند..

ادامه مطلب

تشریح ساز و کار تهیه لیست اصلاح‌طلبان جهت انتخابات شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران

دبیر شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: علاوه بر خود ما آقای الویری نیز در حال حاضر مشورت و تلاش جهت تایید صلاحیت آقای صمدی است. تشریح س..

ادامه مطلب

آنان که با حقوق ناچيز نگرفته دفن شدند

روزنامه آفرینش نوشت:آن ها در عمق1800 متري دفن شدند. کساني هم که براي نجات ارزش رفته بودند در عمق 600 متري هم مجروح شدند و هم از پيشروي بازماندند. ..

ادامه مطلب

جایگاه هشتم فوتبال باشگاهی کشور عزیزمان ایران در قاره آسیا

به گزارش ایسنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز (جمعه) آخرین رده بندی لیگ های آسیایی را اعلام کرد که بر اساس آن کشور عزیزمان ایران در رده هشتم این قار..

ادامه مطلب

حمایت ناطق نوری از روحانی

حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری با بیان این که «جناب آقای روحانی در ابتدای شروع به کار دولت اعلام نمودند که قصد دارند پرسشها و پرسشها خارجی را حل نما..

ادامه مطلب

مرگ خواننده آمریکایی روی صحنه

«بروس همپتون»، خواننده آمریکایی سبک راک روی صحنه حین اجرا از حال رفت و چند ساعت بعد درگذشت. . مرگ خواننده آمریکایی روی صحنه عبارات مهم ..

ادامه مطلب