قاضى برنامه گردشگری استفاده گردشگری

قاضى: برنامه گردشگری استفاده گردشگری برنامه ریزی میراث فرهنگی میراث فرهنگی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آدم‌های چسبیده به استقلال دنبال سهم‌خواهی هستند / قلعه نویی

سرمربی تیم ذوب آهن با بیان اینکه «قصد و غرضی» در انتشار لیست تیم ملی در این وقت بوده هست، از وزیر ورزش گلایه کرد و گفت: جلوی آدم‌های چسبیده که دنبال سهم‌خواهی ا

آدم‌های چسبیده به استقلال دنبال سهم‌خواهی هستند / قلعه نویی

قلعه نویی: آدم های چسبیده به استقلال دنبال سهم خواهی هستند

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تیم ذوب آهن با بیان اینکه «قصد و غرضی» در انتشار لیست تیم ملی در این وقت بوده هست، از وزیر ورزش گلایه کرد و گفت: جلوی آدم های چسبیده که دنبال سهم خواهی از استقلال هستند را بگیرید.

به گزارش مهر، امیر قلعه نویی در تازه ترین مصاحبه خود به انتقاد از افرادی پرداخت که بعد از قهرمانی استقلال در جام حذفی خود را به استقلال «چسبانده اند» و دنبال «سهم خواهی» هستند. قلعه نویی با گلایه از وزیر ورزش و مدیرعامل استقلال خواست که اجازه حضور این افراد که «پدر علی منصور را درآوردند» را در استقلال ندهند. وی که گفتگوی مفصلی با رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام داد، همچنین از وقت انتشار لیست تیم ملی گلایه کرد و گفت: فکر می کنم قصد و غرضی در این وجود داشت.

امیر قلعه نویی در ابتدای صحبتهایش با اشاره به تقابل با استقلال در دیدار برگشت لیگ قهرمانان آسیا گفت: حس من حس مسئولیتی هست. در استقلال خاطرات خوبی دارم. همه جور استقلال از قهرمانی در آسیا تا دسته سه تجربه کردم. هر زمانی که استقلال در سطح پایین بوده و شرایط خوبی نداشته هست، اسمی به نام قلعه نویی بوده و به این تیم کمک کرده هست. این حس جهت من سخت تر است تا دیگران. دوست نداشتیم در این شرایط دو تیم ایرانی به هم بخورند چون هر دو تیم شایسته افزایش هستند. هرکدام از این دو تیم به تیم دیگری می خوردند افزایش می کردند. شک نکنید.

آدم‌های چسبیده به استقلال دنبال سهم‌خواهی هستند / قلعه نویی

سرمربی ذوب آهن راجع به دلایل موفقیت ذوب آهن گفت: دو بحث فنی و تشکیلاتی و ساختاری است که در ذوب آهن هست. یک بحث هم صداقت کاری هست. تنها امتحانی که تقلب ندارد صداقت هست. هرجا رفتم با تمام وجودم کار کردم و صداقت و معرفت و همدلی درون مجموعه ما بود؛ علی رغم نیم فصل اول که یکسری پرسشها وجود داشت. شاید امیر قلعه نویی کمترین نقش را داشته باشد. این را با تمام وجودم می گویم.

قلعه نویی تاکید کرد: در بحث فنی بازیکنانی که گرفتیم به ما کمک کردند و در نیم فصل دوم با سایرین هماهنگ شدند. علت مهم موفقیت ما این دو بحث بود.

سرمربی تیم ذوب آهن با بیان اینکه «قصد و غرضی» در انتشار لیست تیم ملی در این وقت بوده هست، از وزیر ورزش گلایه کرد و گفت: جلوی آدم‌های چسبیده که دنبال سهم‌خواهی ا

سرمربی ذوب آهن راجع به بازی درگیرانه بازی رفت تصریح کرد: یک سئوال فنی از شما می پرسم. عالی ترین بازیکنان آنروز چه کسانی بودند؟ رحمتی و مظاهری عالی ترین بازیکنان آن مسابقه بودند. این نشان می دهد که بازی، بازی خوبی بوده هست. نیمه اول تا دقیقه ۳۵ استقلال حاکم میدان بود. ما بلافاصله یک تعویض انجام دادیم. تا تعویض ما جا بیافتد ۱۰ دقیقه گذشت. در این ۳۰ دقیقه مظاهری عالی ترین بازیکن ما بود.

قلعه نویی با اظهار گلایه از مسائلی که در اینترنت علیه او به خاطر نحوه بازی ذوب آهن برابر استقلال مطرح شده است هست، گفت: هرچه در اینترنت جوسازی کردند و به من نسبت دادند را تقدیم به خودشان و خانواده ارزش می کنم!

وی یادآور شد: از دقیقه ۴۰ بازی با استقلال به بعد که قاسم حدادی فر آن شوت خوب را زد و سیدمهدی سوپر تصویر العمل نشان داد، مظاهری عملا بیکارترین بازیکن ما و رحمتی پرکارترین بازیکن آنها بود. علت مهم کم گل بودن بازی رفت، روز خوب دروازه بان ها بود. هنگامی که تعویض کردیم نبض بازی را گرفتیم.

آدم‌های چسبیده به استقلال دنبال سهم‌خواهی هستند / قلعه نویی

سرمربی ذوب آهن ادامه داد: قبل از آنکه گل بزنیم ۴ دقیقه توپ روی دروازه استقلال بود. متاسفانه یکسری دوستان بعد از قهرمانی استقلال در جام حذفی بازهم سر و کله آنها پیدا شده است و آرامش را از استقلال می گیرند. همانها که پدر علی منصوریان را در آوردند و باعث شدند یک سرمایه ملی بسوزد. البته منصوریان نسوخت ولی برایش شرایط مشکل ایجاد شد.

قلعه نویی تاکید کرد: در خرمشهر و بعد از قهرمانی استقلال در جام حذفی، سر و کله این آدمها پیدا شده است هست. از سلطانی فر وزیر ورزش و افتخاری مدیرعامل استقلال می خواهم به این پرسشها ورود کنند. فوتبال تمام می شود و می رود ولی درست نیست در این چند روز فضاسازی کنند. در همان بازی رفت استقلال ۱۹ و ما ۲۱ اشتباه داشتیم.

سرمربی تیم ذوب آهن با بیان اینکه «قصد و غرضی» در انتشار لیست تیم ملی در این وقت بوده هست، از وزیر ورزش گلایه کرد و گفت: جلوی آدم‌های چسبیده که دنبال سهم‌خواهی ا

وی با اظهار گلایه از وزیر ورزش گفت: من واقعا از آقای سلطانی فر گلایه دارم که آیا می گذارد این آدمها نزدیک استقلال شوند. اینها دنبال سهم خواهی هستند و منافعشان در این شرایط هست. دو نفر هستند که فرهنگ غلط و چیزی که در ارزش خودشان است را به فرهنگ استقلال ربط می دهند. استقلال همان تیمی بود که هنگامی که سال اول با آن، دوم شدیم ۸۰ هزار نفر ما را تشویق کردند. این چیزی که در اینترنت است به فرهنگ تاج و استقلال ربطی ندارد. از افتخاری گلایه دارم که آیا اجازه می دهد به استقلال نزدیک شوند.

سرمربی سابق استقلال ادامه داد: شما درد دل منصوریان را ببینید که چه بلایی سرش آوردند. منت نمی گذارم. شما با رویانیان تماس بگیرید ببینید چه قراردادی به من پیشنهاد داد. من استقلال را دوست داشتم و با خدا و مردم معامله کردم و حتی پولم را هم ندادند.​

آدم‌های چسبیده به استقلال دنبال سهم‌خواهی هستند / قلعه نویی

سرمربی ذوب آهن در پاسخ به این سئوال که آیا از اینکه گفته شده است است تیمش برابر استقلال محکم بازی کرده، ناراحت شده است است؟ گفت: از اینکه گفتند محکم بازی کردیم ناراحت نشدم. چیزهایی که در ارزش خودشان است را به من گفته اند. فوتبال که تنیس روی میز نیست. فوتبال باید بازی درگیرانه باشد. آیا بازی های قبل این حرکتها در اینترنت رخ نداد؟ چون مردها نزدیک استقلال نبودند. بعد از قهرمانی استقلال سر و کله این مردها پیدا شد. آیا همان بازی در لیگ که ۲ بر یک بردیم و درگیرانه بود، این پرسشها مطرح نشد؟ واقعا این جهت فوتبال ما بد هست. این آدمهای چسبیده فکر کرده اند چون با پسر فلانی بیایند می توانند سهم خواهی کنند؟ البته آنها این کار را کرده اند و از رانت استفاده کرده اند.

قلعه نویی افزود: در این چند روز چیزهایی که در ارزش خودشان بود را علیه من گفتند. از شخص سلطانی فر گلایه دارم. او نگذارد تیم های زیرمجموعه وزارتخانه به این سمت برود. فوتبال برد و باخت دارد. مگر ما ضربه نخوردیم؟ مگر بازیکن ما مصدوم نشد؟ بدترین خطای آن مسابقه را داریوش شجاعیان انجام داد.

وی راجع به اینکه بازیکن خارجی ذوب آهن بعد از بازی گفته بود برنامه آنها زدن بازیکنان استقلال بوده هست، تاکید کرد: اگر یک مصاحبه از بازیکن خارجی ما پیدا کردید به من نشان بدهید. این بازیکن بعد از بازی با من به نشست خبری آمد. شما مصاحبه ایشان را بگذارید مردم گوش کنند. این هم یکی از کارهای کثیفی بود که انجام دادند.

سرمربی ذوب آهن راجع به ارزیابی اش از دیدار برگشت، گفت: بخشی از فوتبال تجزیه و تحلیل قبل از مسابقه است ولی حقیقت بازی زمانی است که داور سوت را می زند. اگر بازیکن پرسشها تاکتیکی را انجام بدهد می توانیم به هدفمان برسیم. اتفاقا فردا تیم را هجومی تر گذاشته ایم چون در اصفهان دنبال گل نخوردن و گل زدن بودیم.

قلعه نویی با بیان اینکه نمی خواهد در کار شفر سرمربی استقلال دخالت کند، گفت: ولی شفر روز مسابقه با ۴ دفاع وسط بازی کرد. اتفاقا ذهنیت آنها بازی درگیر شونده بود. منتظری از دفاع وسط به راست و سهرابیان به چپ رفت. از ۱۰ بازیکن رو به جلو استقلال، ۶ نفر دفاعی بودند. این مردها که این فضاها را درست کرده اند، بدانند بازیکنان آنها درگیرشونده تر از ما بودند.

وی در خصوص اینکه اوضاع شما جهت فصل آینده چه می شود؟ گفت: اهل دروغ نیستم. دو سه پیشنهاد دارم ولی با هیچکدام صحبت نکرده ام. البته اشکالی ندارد ولی گفتم اجازه بدهید این بازی ها تمام شود، بعد ارزیابی می کنم. برنامه ای به ذوب آهن داده ام. اگر انجام شود دوست دارم بمانم. اگر خواسته هایم انجام نشود به گزینه دیگری فکر می کنم. یک موقع آدم با بودنش خدمت می کند یک موقع با نبودنش. خوشحالم که تیم دوم را تحویل می دهم. هرچند یکسری دوستان نیم فصل اول کم محبتی کردند و اگر بازیکنان ما را تحت تاثیر قرار نمی دادند شاید می توانستیم قهرمان باشد. ان شاءالله هرچه که خیر باشد اتفاق بیافتد.

سرمربی ذوب آهن همچنین با گلایه از وقت انتشار لیست تیم ملی فوتبال تاکید کرد: اگر گلایه کنم کسی ناراحت نمی شود؟ چه اتفاقی می افتاد فرداشب لیست ارائه می شد. اگر حرفی بزنیم می گویند قلعه نویی فلان و بیسار هست. انتشار این لیست از نظر معنوی روانی چقدر روی دو تیم تاثیر گذاشته است؟

قلعه نویی راجع به اینکه آیا انتشار این لیست در پرسشها معنوی و روانی بازیکنان تیمش تاثیرگذار هست، گفت: گلایه من زیاد هست. چون در این لیست تیم ملی چند نفر از تیم روبروی ما هستند. اینها اتفاقی نیست. به نظرم یکسری طراحی ها هست. چه اشکالی داشت ۲۴ ساعت بعد اعلام می شد؟

وی با اشاره به اینکه فقط رشید مظاهری از ذوب آهن به تیم ملی دعوت شده است هست، گفت: هر مربی افکار تاکتیکی دارد و در این عنوان دخالت نمی کنم ولی اینکه ما با تیمی بازی داریم که چند بازیکنش به تیم ملی دعوت شده است اند و یک روز قبل از بازی لیستش را اعلام کنیم، درست نیست. حتی به نظرمچند بازیکن ما لیاقتش را داشتند به تیم ملی دعوت شوند ولی به نظرم اگر قصد و غرضی در کار نبود فردا شب این لیست اعلام می شد.

سرمربی تیم ذوب آهن همچنین با اشاره به قهرمانی تیم فوتسال بانوان کشور عزیزمان ایران در آسیا گفت: نخستین نفری بودم که به بانوان فوتسالیست تبریک گفتم. زن گل هم ایرانی و فرزند نازی آباد هست. این هم افتخاری است!

قلعه نویی گفت: در جامعه ما در حق بانوان دارد اجحاف می شود. شاید بعضی ها از حرف من ناراحت شوند. ما مسئول بهشت و جهنم دیگران نیستیم. خدا هرچه که به آدم می دهد، می گیرد. آنچه که باید حساب و کتابش را بعد بدهیم اعمال خودمان هست. نباید ارزش و شخصیت دیگران را زیر سئوال ببریم. بانوان ما جزو چندتای اول دنیا هستند اگر بسترش فراهم شود. به نظرم این قهرمانی با این شرایط سخت به اندازه قهرمانی دنیا ارزش دارد.

واژه های کلیدی: سرمربی | بازیکن | فوتبال | استقلال | استقلال | بازیکنان | سرمربی تیم ذوب آهن | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs