قاضى برنامه گردشگری استفاده گردشگری

قاضى: برنامه گردشگری استفاده گردشگری برنامه ریزی میراث فرهنگی میراث فرهنگی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نه بازی تیم‌ملی را دیدم، نه زن‌های سوری توی ورزشگاه و نه تصویر العمل مردم در توئیتر! / حسین الله‌کرم

حسین الله‌کرم می‌گوید نمی‌تواند راجع به بازی کشور عزیزمان ایران و سوریه حرفی بزند چون اصلا نه بازی را دیده و نه اتفاقات و حرف و حدیث‌هایش را! 

نه بازی تیم‌ملی را دیدم، نه زن‌های سوری توی ورزشگاه و نه تصویر العمل مردم در توئیتر! / حسین الله‌کرم

حسین الله کرم: نه بازی تیم ملی را دیدم، نه زن های سوری توی ورزشگاه و نه تصویر العمل مردم در توئیتر!

عبارات مهم : ایران

حسین الله کرم می گوید نمی تواند راجع به بازی کشور عزیزمان ایران و سوریه حرفی بزند چون اصلا نه بازی را دیده و نه اتفاقات و حرف و حدیث هایش را!

به گزارش خبرانلاین، بازی کشور عزیزمان ایران و سوریه، نتیجه ای که در آن رقم خورد. بحث حضور بانوان در پشت درهای آزادی و تصویرهای زن های سوری که با حجاب نامناسب به استادیوم آزادی امده بودند، باری دیگر مسئله حضور زن های ایرانی در ورزشگاه ها را به مسئله ای اساسی در کشور بدل کرد.

نه بازی تیم‌ملی را دیدم، نه زن‌های سوری توی ورزشگاه و نه تصویر العمل مردم در توئیتر! / حسین الله‌کرم

خیلی ها را یاد منتقدان حضور بانوان انداخت و در راس منتقدان حضور بانوان در ورزشگاه ها، سردار حسین الله کرم قرار دارد. یکی از سران تشکل انصار حزب الله که آخرین بار در نمازجمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران طوماری علیه ورود زن ها به ورزشگاه ها پر کرده بود.

اما حالا او بعد از این اتفاقات، چه نظری راجع به مسئله ورود بانوان به ورزشگاه ها ، مسئله حضور زن های سوری در آزادی با حجاب نامتعارف و بازتاب های توئیتری این ماجرا دارد؟ او به خبرآنلاین می گوید: «من اصلا بازی را ندیدم که راجع به نتیجه و بحث های دیگر صحبت کنم.» ولی بالاخره این اتفاق کلی بازتاب داشته و کلی تصویر هایش در اینترنت چرخیده اند. الله کرم در این باره هم همان نظر را دارد: «ندیدم، حتی تصویر هایی را که در اینترنت می گویید از حضور زن های سوری انتشار یافته هم ندیدم و تا نبینم نمی توانم راجع به اش چیزی بگویم. بگذارید بروم تصویر ها را ببینم و بعد راجع به اش حرف بزنم.»

حسین الله‌کرم می‌گوید نمی‌تواند راجع به بازی کشور عزیزمان ایران و سوریه حرفی بزند چون اصلا نه بازی را دیده و نه اتفاقات و حرف و حدیث‌هایش را! 

آیا نظر آقای الله کرم راجع به مسئله ورود بانوان به ورزشگاه ها همچنان همان است که تا امروز بوده؟ او دوباره می گوید: «بگذارید این تصویر العمل هایی بازی کشور عزیزمان ایران و سوریه و فضایی را که می گویید ببینم، بعد در این باره هم اظهارنظر می کنم!»

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | سوریه | ایرانی | ورزشگاه | استادیوم آزادی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs