قاضى برنامه گردشگری استفاده گردشگری

قاضى: برنامه گردشگری استفاده گردشگری برنامه ریزی میراث فرهنگی میراث فرهنگی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری حضور مجید سعیدی در فصل سوم شهرزاد

بازیگر سریال تلویزیونی “نفس” گفت: فاز سوم سریال شهرزاد بسیار بهتر و پربارتر از فاز دوم هست. مردم نسبت به فاز دوم کمی گله مند بودند ولی منتظر باشند تا در فاز سوم

حضور مجید سعیدی در فصل سوم شهرزاد

حضور مجید سعیدی در فصل سوم شهرزاد

عبارات مهم : سریال

بازیگر سریال تلویزیونی “نفس” گفت: فاز سوم سریال شهرزاد بسیار بهتر و پربارتر از فاز دوم هست. مردم نسبت به فاز دوم کمی گله مند بودند ولی منتظر باشند تا در فاز سوم اتفاقات بی نظیری را مشاهده کنند.

مجید سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت وگو با میزان، درخصوص آخرین فعالیت خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال “شهرزاد ۳” به کارگردانی “حسن فتحی” هستم” و در این اثر نقشی به نام “الیاس” را ایفا می کنم.

وی در ادامه افزود: علاوه بر فاز سوم شهرزاد، در سریالی به نام “نزدیکی های بهشت” به کارگردانی “حسن هدایت” نیز به ایفای نقش می پردازم. این سریال از هشت ماه پیش وارد فاز تولید شد و بعد از کمی وقفه یک ماه گذشته دوباره فیلمبرداری آن شروع شده است است.”نزدیکی های بهشت” از شبکه دوم سیما روی آنتن می رود ولی هنوز وقت قطعی پخش آن مشخص نشده است.

بازیگر سریال تلویزیونی “نفس” در خصوص مراحل فیلمبرداری سریال “نزدیکی های بهشت” اذعان کرد: پیش از توقف فیلمبرداری ۲۰ درصد کار انجام شده است بود و این روزها ادامه اثر در حال ساخت هست. در این سریال یکی از نقش های مهم را بازی می کنم و افتخار همکاری با دوستانی همچون کاظم هژیر آزاد، شیوا خسرومهر و جمشید شاه محمدی را دارم.

وی بازی خود در فصل سوم شهرزاد را اینگونه توصیف کرد: سریال “شهرزاد” اثر درجه یکی است که همه مردم از آن به خوبی یاد می کنند و در گام بعدی من به عنوان بازیگر با تیمی بسیار حرفه ای کار می کنم. بعد با این تعاریف بازی در چنین مجموعه ای اتفاقی است که هیچ بازیگری آن را رد نمی کند. من با اکثر بازیگران این مجموعه در آثار قبلی همکاری کرده ام ولی حضور بسیاری از این عزیزان در کنار یکدیگر باعث شده است تا تجربه بسیار خوبی را بدست آورم.

بازیگر فیلم “مهیا” فاز سوم شهرزاد را بی نظیر خواند و افزود: فاز سوم این سریال بسیار بهتر و پربارتر از فاز دوم هست. مردم نسبت به فاز دوم کمی گله مند بودند ولی منتظر باشند تا در فاز سوم اتفاقات بی نظیری را مشاهده کنند.

حضور مجید سعیدی در فصل سوم شهرزاد

سعیدی راجع به حضور دوباره خود در سینما خاطرنشان کرد: به تازگی پیشنهادی جهت بازی در یک فیلم سینمایی به کارگردانی “پرویز جاهد” را دریافت کرده ام و در حال مطالعه فیلمنامه هستم. جاهد یکی از عالی ترین منتقدان سینمایی است و دوست دارم با وی همکاری کنم.

واژه های کلیدی: سریال | سریالی | نزدیکی | همکاری | بازیگر | بازیگری | بازیگران | کارگردانی | بازیگر فیلم | فیلمبرداری

حضور مجید سعیدی در فصل سوم شهرزاد

حضور مجید سعیدی در فصل سوم شهرزاد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs