قاضى برنامه گردشگری استفاده گردشگری

قاضى: برنامه گردشگری استفاده گردشگری برنامه ریزی میراث فرهنگی میراث فرهنگی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی کشور عزیزمان ایران به روح برجام پایبند نیست / وزارت خارجه آمریکا

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا با ادعای اینکه کشور عزیزمان ایران به روح برجام پایبند نیست، گفت: ما همچنان به آژانس بین‌المللی نگاه می‌کنیم تا به بازرسی‌ها و نظا

کشور عزیزمان ایران به روح برجام پایبند نیست / وزارت خارجه آمریکا

وزارت خارجه آمریکا : کشور عزیزمان ایران به روح برجام پایبند نیست

عبارات مهم : ایران

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا با ادعای اینکه کشور عزیزمان ایران به روح برجام پایبند نیست، گفت: ما همچنان به آژانس بین المللی نگاه می کنیم تا به بازرسی ها و نظارت و راستی آزمایی تمامی تعهدات هسته ای کشور عزیزمان ایران در توافق هسته ای ادامه دهد.

به گزارش ایسنا، هیتر نائورت، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در نشست خبری روز سه شنبه خود در پاسخ به سوالی راجع به رویکرد دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا در قبال توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران و گروه 1+5، با طرح ادعاهایی علیه کشورمان گفت: ما به بازبینی کامل سیاست هایمان راجع به کشور عزیزمان ایران ادامه می دهیم و این روند به طور قطع عوض کردن نخواهد کرد. ما به تلاش های خود جهت مقابله با آنها ادامه می دهیم. ما می دانیم که آنها در فعالیت های بی ثبات کننده همکاری دارند و متاسفانه این مسئله تغییری نکرده است.

کشور عزیزمان ایران به روح برجام پایبند نیست / وزارت خارجه آمریکا

بنا بر گزارش پایگاه اینترنتی وزارت امور خارجه آمریکا، نائورت در ادامه گفت: ما همچنان به آژانس بین المللی انرژی اتمی نگاه می کنیم تا بازرسی ها را انجام دهد و به نظارت و راستی آزمایی تمام تعهدات مرتبط هسته ای کشور عزیزمان ایران ادامه دهد و اطمینان یابد که آنها به این تعهدات خود پایبند هستند.

وی مدعی شد: ما معتقدیم که کشور عزیزمان ایران به روح برنامه جامع اقدام مشترک(برجام) پایبند نیست، لیکن توافق برجام خواستار صلح و امنیت منطقه ای و بین المللی شده است هست. بر این باوریم که کشور عزیزمان ایران به آن پایبند نیست و کاملا معتقدیم که آنها به روح توافق عمل نمی کنند. بازبینی سیاست های مان سخت ولی همچنان در حال انجام هست. بنابراین، من در حال حاضر نمی توانم آینده نگری در این زمینه داشته باشم.

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا با ادعای اینکه کشور عزیزمان ایران به روح برجام پایبند نیست، گفت: ما همچنان به آژانس بین‌المللی نگاه می‌کنیم تا به بازرسی‌ها و نظا

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا راجع به گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی مبنی بر تائید پایبندی کشور عزیزمان ایران به تعهدات هسته ای اش گفت: این گزارش هنوز محرمانه است و من راجع به گزارشی که در حال حاضر هنوز محرمانه هست، اظهار نظر نمی کنم. ما مطمئنا راجع به جزییاتی که به طور رسمی منتشر نشده هست، صحبت نمی کنیم. ما از تلاش های آژانس بین المللی انرژی اتمی جهت نظارت و راستی آزمایی تعهدات کشور عزیزمان ایران در برنامه جامع اقدام یکسان قدردانی می کنیم. ما کاملا متعهد هستیم کشور عزیزمان ایران به سلاح هسته ای دست پیدا نکند. ما به بازبینی و نظارت بر اجرای تعهدات کشور عزیزمان ایران طبق برجام ادامه می دهیم تا اطمینان یابیم که کشور عزیزمان ایران به طور دقیق و کامل به تمام تعهدات خود پایبند است.

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | وزارت خارجه | وزارت امور خارجه | وزارت امور خارجه آمریکا | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs