قاضى برنامه گردشگری استفاده گردشگری

قاضى: برنامه گردشگری استفاده گردشگری برنامه ریزی میراث فرهنگی میراث فرهنگی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث 14 نفر به بیمارستان انتقال یافته شدند ، ماجرای مسمومیت ۲۵ دانش‌آموز در بندرعباس

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: مسمومیت جزیی ۲۵ دانش آموز دبستان مفتح ناحیه دو بندرعباس ناشی از مصرف بعضی اقلام خوراکی از جمله تنقلات در مراسم خوش حالی مبعث ب

ماجرای مسمومیت ۲۵ دانش آموز در بندرعباس / 14 نفر به بیمارستان انتقال یافته شدند

عبارات مهم : آموزش

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: مسمومیت جزیی ۲۵ دانش آموز دبستان مفتح ناحیه دو بندرعباس ناشی از مصرف بعضی اقلام خوراکی از جمله تنقلات در مراسم خوش حالی مبعث بوده است.

ایلنا نوشت: دانش هاشمی پور افزود: این ۲۵ دانش آموزدر مراسم خوش حالی مبعث مدرسه یاد شده است که هیات امنایی و مشارکتی است و اولیا در امور مدرسه از جمله برگزاری مراسم خوش حالی ها همکاری فعال دارند، با مصرف کیک، آب و تنقلات همراه، دچار پرسشها جزیی از جمله دل درد و تهوع و سایر علائم مسمومیت شدند که با اعزام آنها به دو بیمارستان صاحب الزمان و کودکان، ۱۱ نفر سرپایی درمان و مرخص شدند.

وی ادامه داد: ۱۴ نفر دیگر نیز که احساس ناراحتی بیشتری داشتند به بیمارستان کودکان اعزام شدند که با اقدام به موقع کادر درمانی تحت مداوا قرار گرفتند و به گفته مقامات بیمارستان و همچنین معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، مقدمات ترخیص آنان فراهم است.

14 نفر به بیمارستان انتقال یافته شدند ، ماجرای مسمومیت ۲۵ دانش‌آموز در بندرعباس

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان همچنین گفت: بعضی در اینترنت تعداد دانش آموزان مسموم شده است را خلاف واقع اعلام کرده اند که ضمن رد این شایعات بی اساس، اعلام می شود آموزش و پرورش با احساس مسوولیت، توجه خاصی به اطلاع رسانی براق و صحیح دارد و به دنبال کتمان عنوان نیست.

هاشمی پور تاكيد کرد: از لحظه وقوع این موضوع، علاوه بر عوامل آموزش و پرورش ناحیه دو از جمله مدیریت این اداره، معاونین و کارشناسان ستادی اداره کل آموزش و پرورش نیز در بیمارستان حاضر و روند درمان این دانش آموزان را پیگیری کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: مسمومیت جزیی ۲۵ دانش آموز دبستان مفتح ناحیه دو بندرعباس ناشی از مصرف بعضی اقلام خوراکی از جمله تنقلات در مراسم خوش حالی مبعث ب

این مسوول در آخر گفت: با وجود گرمای هوا که زمینه پرسشها خاصی را فراهم می کند و همچنین اشتیاق دانش آموزان به مصرف مواد غذایی و آشامیدنی، آموزش و پرورش با نهایت حساسیت و دقت عنوان توزیع مواد غذایی را تحت نظارت دارد و در مدارس دارای بوفه توجه خاصی به نوع اقلام خوراکی و همچنین تاریخ مصرف آنان می شود.

واژه های کلیدی: آموزش | درمانی | هرمزگان | مسمومیت | بندرعباس | بیمارستان | برگزاری مراسم | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs