قاضى برنامه گردشگری استفاده گردشگری

قاضى: برنامه گردشگری استفاده گردشگری برنامه ریزی میراث فرهنگی میراث فرهنگی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار بین الملل تولد کله‌زرد توئیتری!

امروز (چهارشنبه) تولد رئیس‌جمهوری آمریکاست و او ۷۱ ساله می‌شود. رسانه‌ها به روش‌های متفاوت گریزی به این مساله داشتند و در این میان روزنامه ایندیپندنت ۷۱ جمله خا

تولد کله‌زرد توئیتری!

تولد کله زرد توئیتری!

عبارات مهم : اخبار

امروز (چهارشنبه) تولد مدیر جمهوری آمریکاست و او ۷۱ ساله می شود. رسانه ها به روش های متفاوت گریزی به این مساله داشتند و در این میان روزنامه ایندیپندنت ۷۱ جمله خاطره انگیزه و گاف ترامپ را که هر کدام جنجالی به پا کردند، لیست کرده و در آخر به ترامپ تبریک گفته است!

به گزارش ایسنا، روزنامه ایندیپندنت نوشته است: تولد دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا گرچه هنوز تعطیلی ملی نشده است (!) ولی قطعا روز خاص ای جهت او خواهد بود. مردم معمولا در روز تولدشان کیک و شمع تولد به تعداد روزهای زندگی ارزش می گیرند ولی با توجه به رویکرد ترامپ نسبت به رسانه ها و اینکه دیگر این روزها آنها نمی توانند از گیت امنیتی کاخ سفید عبور کنند، تنها می توانیم به همین بسنده کنیم که ۷۱ جمله از سخنان نغز او را که جنجال بسیاری به راه انداختند، گلچین کنیم!

تولد کله‌زرد توئیتری!

این روزنامه سپس این بیانات را که بسیاری از آنها منطق مخاطب را به چالش می کشند، برشمرده که متن کامل آن را می توانید اینجا بخوانید. ترامپ علاقه خاصی به شبکه توئیتر دارد و بسیاری از این سخنان و نیز بیانات رسمی اش را در همین شبکه عنوان کرده است تا جایی که به او “رئیس توئیتر” هم می گویند.

ترجمه بخشی از این سخنان “خارق العاده” در زیر آمده است:

امروز (چهارشنبه) تولد رئیس‌جمهوری آمریکاست و او ۷۱ ساله می‌شود. رسانه‌ها به روش‌های متفاوت گریزی به این مساله داشتند و در این میان روزنامه ایندیپندنت ۷۱ جمله خا

۱. “من زندگی قبلی ام را دوست دارم. کارهای زیادی می کردم. نسبت به زندگی قبلی ام الان کارم زیاد هست. فکر می کردم کار آسانی باشد.”

۲. “و در حقیقت زمانی که تصمیم گرفتم کومی را اخراج کنم، به خودم گفتم «می دانی، این پرسشها مربوط به روسیه و ترامپ و روسیه ساختگی هست، بهانه آن دموکرات هایی است که در انتخاباتی که باید می بردند، باختند!»”

۳. “من کلی لایحه تصویب کردم که مردم حتی از آن خبر ندارند!”

تولد کله‌زرد توئیتری!

۴. “افشاگری ها واقعی است ولی اخبار کذب است.”

۵. “فکر می کنم کسی نباید به حرفم گوش کند آیا که واقعا روی آن تمرکزی نکرده ام!” (درباره عنوان بریگزیت پیش از رفراندوم ۲۰۱۶ اتحادیه اروپا)

امروز (چهارشنبه) تولد رئیس‌جمهوری آمریکاست و او ۷۱ ساله می‌شود. رسانه‌ها به روش‌های متفاوت گریزی به این مساله داشتند و در این میان روزنامه ایندیپندنت ۷۱ جمله خا

۶. “آنها به زودی مرا آقای بریگزیت! صدا می زنند.” (توئیت بعد از رفراندوم اتحادیه اروپا)

۷. “من رجزخوانی و قیل و قال نمی کنم. فقط دارم به شما می گویم که شما مردم متقلبی هستید.” (خطاب به رسانه ها در کنفرانس خبری فوریه ۲۰۱۷)

تولد کله‌زرد توئیتری!

۸. “من او را خیلی وقت است می شناسم. چیزهایی که آنها می گویند اصلا آشنا نیست.” (درباره همسرش ملانیا ترامپ)

۹. “باور کنید او (جسیکا لیدز) نخستین گزینش من نخواهد بود!” (درباره زنی که او را به آزار و اذیت جنسی متهم می کرد)

۱۰. “کارهای خیلی زیادی می شود با اورانیوم انجام داد، از جمله کارهای خیلی بد!”

۱۱. “من به هوای تمیز اعتقاد دارم. هوای پاک…اما اعتقادی به تغییرات آب و هوایی ندارم!”

۱۲. “تزریق چند تایی ممنوع! فرزند های کوچک اسب نیستند- هر بار یک واکسن و به مرور زمان!” (درباره واکسن زدن کودکان)

۱۳. “من جهت همه از جمله متنفران و بازندگان، عید پاک بسیار خوبی آرزو می کنم!”

۱۴. “همه نظرسنجی های منفی جزو اخبار جعلی به حساب می آیند، درست مانند نظرسنجی های انتخاباتی سی ان ان، ای بی سی و ان بی سی. متاسفم، مردم خواهان امنیت مرزی و بازرسی های زیاد هستند.”

۱۵. “با خودم حرف می زنم، حرف ندارد، چون ذهن خوبی دارم و چیزهای زیادی می گویم!” (در پاسخ به اینکه مشاور سیاست خارجی ترامپ در سال ۲۰۱۶ چه کسی بوده است)

۱۶. “وقتی مکزیک کسی را می فرستد این طرف، عالی ترین ها را که نمی فرستد. آنها خوب ها را جهت شما نمی فرستند… آنها مواد مخدر می آورند. آنها جرم و جنایت می آورند. آنها متجاوز هستند. و به گمانم بعضی از آنها خوب باشند.”

۱۷. “۲۶ هزار آزار و اذیت جنسی گزارش نشده در ارتش رخ داده و تنها ۲۳۸ مورد حکم دریافت کردند. این نخبه ها انتظار دارند چه اتفاقی بیفتد هنگامی که زنان و مردان را با هم می گذارند؟”

۱۸. “میدانید، من خود به خود جذب دختران جالب می شوم و شروع می کنم به بوسیدنشان! مثل آهن ربا. فقط می بوسم! حتی صبر هم نمی کنم. و هنگامی که شما یک ستاره باشید، آنها به شما اجازه می دهند هر کاری خواستید بکنید. میتوانید هر کاری خواستید بکنید!”

۱۹. “دارم از سرمای نیویورک یخ می زنم. به گرم شدن کره زمین نیاز داریم!”

۲۰. “سایر نامزدها وارد شدند. نمی دانستند که تهویه هوا خراب هست. مثل سگ عرق می ریختند… اینها چطور می خواهند با داعش مبارزه کنند؟! فکر نکنم چنین اتفاقی بیفتد.”

۲۱. “تد کروز دروغگو الان یکی از تصویرهای ملانیا را که جهت یک تبلیغ گرفته شده است بود، استفاده کرد. مراقب باش تد کروز دروغگو وگرنه آبروی زنت را می برم!”

۲۲. “گفتم که اگر ایوانکا دخترم نبود، شاید با او قرار می گذاشتم!”

واژه های کلیدی: اخبار | زندگی | درباره | رسانه ها | روزنامه | دونالد ترامپ | ملانیا ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs