قاضى برنامه گردشگری استفاده گردشگری

قاضى: برنامه گردشگری استفاده گردشگری برنامه ریزی میراث فرهنگی میراث فرهنگی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی شروع تحویل هواپیماهای بوئینگ به کشور عزیزمان ایران در سال ۲۰۱۸ / مدیرعامل بوئینگ

شرکت بوئینگ پیشرفت مستمری جهت تکمیل شرایط فروش ۸۰ فروند هواپیما به کشور عزیزمان ایران ایر داشته و انتظار می رود نخستین فروند از این هواپیماها در سال آینده تحویل

شروع تحویل هواپیماهای بوئینگ به کشور عزیزمان ایران در سال ۲۰۱۸ / مدیرعامل بوئینگ

مدیرعامل بوئینگ : شروع تحویل هواپیماهای بوئینگ به کشور عزیزمان ایران در سال ۲۰۱۸

عبارات مهم : ایران

شرکت بوئینگ پیشرفت مستمری جهت تکمیل شرایط فروش ۸۰ فروند هواپیما به کشور عزیزمان ایران ایر داشته و انتظار می رود نخستین فروند از این هواپیماها در سال آینده تحویل داده شود که نخستین صادرات هواپیما از سوی آمریکا به کشور عزیزمان ایران از وقت انقلاب اسلامی خواهد بود.

به گزارش ایسنا، دنیس مویلنبرگ، مدیرعامل بوئینگ روز دوشنبه در نشست عمومی هر سال این شرکت هواپیماسازی ضمن بیان مطلب فوق، به خبرنگاران گفت: این عنوان به اندازه ای مهم است که در هر مرحله از فرآیند فروش با دولت همکاری نزدیکی داریم.

شروع تحویل هواپیماهای بوئینگ به کشور عزیزمان ایران در سال ۲۰۱۸ / مدیرعامل بوئینگ

بر اساس گزارش بلومبرگ، قرارداد ۱۶.۶ میلیارد دلاری بوئینگ با کشور عزیزمان ایران ایر و یک قرارداد جداگانه دیگر با شرکت هواپیمایی آسمان، شعارهای انتخاباتی دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا را به چالش می کشد. وی از یک سو وعده داده بود رویکرد سخت گیرانه ای در قبال کشور عزیزمان ایران خواهد داشت و از سوی دیگر، قول داده بود صادرات آمریکا را با حمایت از هزاران موقعیت شغلی بخش تولید، تقویت کند. ایرباس که رقیب اروپایی بوئینگ هست، تحت قراردادی به ارزش ۱۹ میلیارد دلار، تحویل هواپیما به کشور عزیزمان ایران را شروع کرده هست. قراردادهای فروش هواپیما به کشور عزیزمان ایران بعد از امضای توافق هسته ای و برچیده شده است تحریم های بین المللی، امکان پذیر شد.

دورنمای فروش هواپیما به کشور عزیزمان ایران همچنان محافظه کاران آمریکایی را بر آشفته می کند. این گروه مدعی هستند هواپیماهای مسافربری جهت اهداف نظامی یا حمایت از گروه های تروریستی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. مجلس آمریکا سال گذشته به بلوکه کردن فاینانس فروش هواپیما به کشور عزیزمان ایران رای داد و مارکو روبیو، سناتور آمریکایی و پیتر روسکام، نماینده مجلس آمریکا که هر دو جمهوریخواه هستند، خواستار مداخله ترامپ شده است اند.

شرکت بوئینگ پیشرفت مستمری جهت تکمیل شرایط فروش ۸۰ فروند هواپیما به کشور عزیزمان ایران ایر داشته و انتظار می رود نخستین فروند از این هواپیماها در سال آینده تحویل

دیوید الماسی، نایب رییس “مرکز ملی تحقیقات عمومی” در یک نشست هر سال اظهار کرده بود که توافق های بوئینگ با شرکت های هواپیمایی ایرانی با ماموریت این شرکت جهت حمایت از ارزش های آمریکایی سازگار نیست.

قرارداد فروش هواپیما به کشور عزیزمان ایران ایر، فروش مدل ۷۷۷ بوئینگ را رونق می بخشد. مشتریان بوئینگ منتظر مدل ارتقا یافته ۷۷۷ هستند که در سال ۲۰۲۰ وارد بازار می شود. بوئینگ ۱۲۴ سفارش جهت نسل کنونی ۷۷۷ دارد که بزرگترین هواپیمای دو موتوره این شرکت هست. ۱۵ فروندی که کشور عزیزمان ایران ایر سفارش داده هست، ادامه تولید این مدل در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ را تضمین می کند.

مویلنبرگ گفت: ما در حال گذراندن فرآیند دریافت مجوز هستیم. این شرکت سرگرم کار روی ساختار فاینانس است.

شروع تحویل هواپیماهای بوئینگ به کشور عزیزمان ایران در سال ۲۰۱۸ / مدیرعامل بوئینگ

مدیرعامل بوئینگ خاطرنشان کرد: اگر هواپیماهایی که از سوی کشور عزیزمان ایران ایر سفارش داده شده است هست، به فهرست سفارشها اضافه شود، فروش ۹۰ درصد از تولید بوئینگ در دو سال آینده قطعی است و این عنوان ریسک کم کردن تولید و اخراج احتمالی کارگران را کم کردن می دهد.

واژه های کلیدی: ایران | بوئینگ | آمریکا | ایرانی | هواپیما | هواپیما | آمریکایی | شرکت هواپیمایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs