قاضى برنامه گردشگری استفاده گردشگری

قاضى: برنامه گردشگری استفاده گردشگری برنامه ریزی میراث فرهنگی میراث فرهنگی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی جدول قیمت ها + ماجرای تقاضای مسکن در «شهرک غرب»

بازار معاملات مسکن یکی از معروف‌ترین محله‌های شمال غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران با یک شاخصه مهم این روزها به یکی از مهم‌ترین کانون‌های تقاضا جهت متقاضیان تبدیل

جدول قیمت ها + ماجرای تقاضای مسکن در «شهرک غرب»

ماجرای تقاضای مسکن در «شهرک غرب»+جدول قیمت ها

عبارات مهم : بازار

بازار معاملات مسکن یکی از معروف ترین محله های شمال غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران با یک شاخصه مهم این روزها به یکی از بااهمیت ترین کانون های تقاضا جهت متقاضیان تبدیل به احسن واحدهای مسکونی تبدیل شده است هست.

به گزارش دنیای اقتصاد ، این نوع تقاضا حداقل با یک تفاوت عمده نسبت به تقاضای موجود در بازار مسکن سایر مناطق در تبدیل به احسن کردن واحدهای مسکونی همراه هست؛ درحالی که عمده متقاضیان تبدیل به احسن آپارتمان در بازار مسکن به دنبال خرید واحدی کم سن و سال تر نسبت به آپارتمان محل سکونت خود و اغلب متقاضی خرید واحدهای نوساز هستند، حجم قابل توجهی از متقاضیان خرید آپارتمان در شهرک غرب، افرادی هستند که از واحدهای نوساز صرف نظر کرده و حتی حاضر به تبدیل واحد نوساز خود در بعضی محله های مرغوب با واحدهای قدیمی ساز در این منطقه هستند.

این دسته از متقاضیان که هم اکنون در محلات مرغوبی همچون سعادت آباد و بعضی دیگر از مناطق شمالی شهر زندگی می کنند اغلب با نشانه نقل مکان به محله ای آرام تر، همراه با فضای بازتر و تمرکز جمعیتی و ترافیک کمتر، متقاضی خرید واحد مسکونی در شهرک غرب هستند. هر چند عمده آپارتمان های واقع شده است در شهرک غرب قدیمی ساز هستند و حداقل 20 سال از وقت ساخت آنها می گذرد ولی به رغم وجود چنین ویژگی، این منطقه یکی از کانون های مهم تقاضا جهت خریداران مصرفی متعلق به طبقات درآمدی مرفه تر محسوب می شود. با این حال، صرف نظر از سن بالای آپارتمان های شهرک غرب، با در نظر گرفتن سایر مزیت های این منطقه می توان گفت سطح قیمت مسکن در محلات متفاوت آن به نسبت مناسب هست؛ این عامل هم یکی دیگر از دلایل زیاد کردن استقبال از خرید مسکن در این منطقه محسوب می شود.

جدول قیمت ها + ماجرای تقاضای مسکن در «شهرک غرب»

بازار معاملات مسکن یکی از معروف‌ترین محله‌های شمال غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران با یک شاخصه مهم این روزها به یکی از مهم‌ترین کانون‌های تقاضا جهت متقاضیان تبدیل

واژه های کلیدی: بازار | تبدیل | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs