قاضى برنامه گردشگری استفاده گردشگری

قاضى: برنامه گردشگری استفاده گردشگری برنامه ریزی میراث فرهنگی میراث فرهنگی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی خبر رسان تلگرام جهت استمرار فعالیت در کشور عزیزمان ایران تعهد بدهد / نعمتی

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس موافق فیلتر کردن خبر رسان تلگرام نیست، در عین حال گفت که خبر رسان تلگرام جهت برطرف فیلتر در کشور عزیزمان

خبر رسان تلگرام جهت استمرار فعالیت در کشور عزیزمان ایران تعهد بدهد / نعمتی

نعمتی: خبر رسان تلگرام جهت استمرار فعالیت در کشور عزیزمان ایران تعهد بدهد

عبارات مهم : ایران

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس موافق فیلتر کردن خبر رسان تلگرام نیست، در عین حال گفت که خبر رسان تلگرام جهت برطرف فیلتر در کشور عزیزمان ایران باید تعهد بدهد که به اطلاع رسانی تروریسم گونه خاتمه دهد.

بهروز نعمتی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: در چند روز گذشته با فیلتر شدن خبر رسان تلگرام مشکلاتی جهت عده ای بخصوص در فضای کسب و کار و اطلاع رسانی به وجود آمده و تلاش دولت این است که سیستم جایگزینی جهت آن پیدا کند. ولی اگر قرار باشد این نرم افزار خبر رسان با همین شرایط فعالیتش را ادامه بدهد مسئله ساز خواهد شد.

خبر رسان تلگرام جهت استمرار فعالیت در کشور عزیزمان ایران تعهد بدهد / نعمتی

وی اضافه کرد: مردم از آن چه در روزهای اخیر در خبر رسان تلگرام اتفاق افتاد گله مند هستند. ما شاهد آتش زدن اموال عمومی، اغتشاش و آسیب زدن به اموال عمومی بودیم که در بسیاری از موارد این کارها نتیجه حمایت خبر رسان تلگرام از تروریسم بود.

نعمتی با بیان اینکه مجلس موافق فیلترینگ خبر رسان تلگرام نیست، اظهار کرد: خبر رسان تلگرام باید به عنوان ابزاری که خدمات رسانی می کند باید بعضی پرسشها جانبی را مورد توجه قرار دهد و آنها را مدیریت کند بخصوص اینکه خبر رسان تلگرام نباید از تروریسم حمایت کند. ولی اگر این حمایت ادامه داشته باشد نرم افزارهای خبر رسان دیگری می تواند جایگزین خبر رسان تلگرام شود.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس موافق فیلتر کردن خبر رسان تلگرام نیست، در عین حال گفت که خبر رسان تلگرام جهت برطرف فیلتر در کشور عزیزمان

سخنگوی هیات رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: دولت و خصوصا وزارت ارتباطات باید به این سمت بروند که اگر قرار است فعالیت خبر رسان تلگرام در کشور عزیزمان ایران استمرار داشته باشد متعهد شود امنیت کشور را مورد توجه قرار دهد و جلوی حمایت از تروریسم را بگیرد در غیر این صورت مجلس با قوت وارد عمل خواهد شد و با استمرار فعالیت خبر رسان تلگرام موافقت نخواهد کرد.

وی در آخر تصریح کرد: خبر رسان تلگرام جهت ادامه فعالیت در کشور عزیزمان ایران باید به گونه ای واکنش‌ها کند که منافع کشور تامین شود و به اطلاع رسانی تروریسم گونه خاتمه دهد.

واژه های کلیدی: ایران | تلگرام | فعالیت | تروریسم | فیلترینگ | فیلتر شدن | فیلتر کردن | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs