قاضى برنامه گردشگری استفاده گردشگری

قاضى: برنامه گردشگری استفاده گردشگری برنامه ریزی میراث فرهنگی میراث فرهنگی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی فعالیت صنف اغذیه فروشی و رستوران‌ها تا نیم ساعت مانده به سحر ، تسهیلات پلیس پایتخت در ماه رمضان

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به تسهیلات این پلیس در ایام ماه مبارک رمضان از کم کردن ساعات طرح زوج و فرد از 19 به 17، تعطیلی سینماها در لیالی قدر و نیز فعالیت صنف ا

فعالیت صنف اغذیه فروشی و رستوران‌ها تا نیم ساعت مانده به سحر ، تسهیلات پلیس پایتخت در ماه رمضان

تسهیلات پلیس پایتخت در ماه رمضان/فعالیت صنف اغذیه فروشی و رستوران ها تا نیم ساعت مانده به سحر

عبارات مهم : ایران

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به تسهیلات این پلیس در ایام ماه مبارک رمضان از کم کردن ساعات طرح زوج و فرد از 19 به 17، تعطیلی سینماها در لیالی قدر و نیز فعالیت صنف اغذیه فروشی ها و رستوران ها تا نیم ساعت مانده به سحر خبرداد.

به گزارش ایسنا، سرار حسین ساجدی نیا در تشریح این خبر، اظهارداشت: هر ساله همزمان با فرا رسیدن ماه پر خیر و برکت رمضان، پلیس پایتخت خدمات و تسهیلات خاص ای جهت خدمت مضاعف به روزه داران در نظر می گیرد که می توان به کم کردن سـاعت طرح زوج و فرد، فعالیت شبانه سینماها، عوض کردن ساعت فعالیت تعدادی از صنوف و… اشاره کرد.

فعالیت صنف اغذیه فروشی و رستوران‌ها تا نیم ساعت مانده به سحر ، تسهیلات پلیس پایتخت در ماه رمضان

وی از کم کردن ساعت آخر طرح زوج و فرد از ساعت 19 به 17 در این ایام خبرداد و گفت: با توجه به حجم زیاد مراجعات، مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ جهت ساماندهی ترددها و ارتقاء نظم ترافیکی در معابر مستقر شده است و هدایت ترافیکی را انجام می دهند.

رئیس پلیس پایتخت راجع به وقت فعالیت سینماها تا سحر نیز خاطر نشان کرد: مورد نیاز است سینماداران ضمن هماهنگی با اداره اماکن پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ همچون سال های گذشته، مجوز فعالیت تا سحر را دریافت کنند و البته این عنوان در لیالی قدر اجرا نمی شود.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به تسهیلات این پلیس در ایام ماه مبارک رمضان از کم کردن ساعات طرح زوج و فرد از 19 به 17، تعطیلی سینماها در لیالی قدر و نیز فعالیت صنف ا

فرمانده انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ یکی دیگر از تسهیلات در نظر گرفته شده است را صدور مجوز فعالیت جهت صنف اغذیه فروشی ها و رستوران ها تا ساعت یک بامداد اعلام کرد و گفت: مراکز تهیه و توزیع غذا، فست فودها، آب میوه فروشی ها،کافی شاپ ها، قهوه منزل ها و … می توانند از نیم ساعت قبل از افطار تا نیم ساعت مانده به سحر به فعالیت خود ادامه دهند و امیدواریم با حضور پر رنگ پلیس در کنار روزه داران و تسهیلات اعلامی، رضایتمندی مهمانان ضیافت الهی حاصل شود.

بر اساس گزارش سایت پلیس، سردار ساجدی نیا در خاتمه گفت: انتظار می رود با توجه به معنویت این ایام، عموم شهروندان نسبت به رعایت هنجارها و حقوق شهروندان روزه دار اهتمام خاص ای داشته باشند. ضمن اینکه همانند سال های گذشته ماموران انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ضمن گشت زنی های مستمر در جهت وظایف و ماموریت های محوله، با هرگونه روزه ذلت در انظار عمومی و همچنین واحدهای صنفی متخلف طبق قانون برخورد می کنند.

واژه های کلیدی: ایران | فعالیت | تسهیلات | ماه رمضان | پلیس پایتخت | فرمانده انتظامی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs